Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GALERİAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güzel bir sohbet havası oluşturalım

+2
Admin
Vefakar
6 posters
YazarMesaj
Vefakar
HIZLI ÜYE
HIZLI ÜYE
Vefakar

Güzel bir sohbet havası oluşturalım Empty
MesajKonu: Güzel bir sohbet havası oluşturalım   Güzel bir sohbet havası oluşturalım Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 4:13 pm

Değerli dostlarım.. Bu gün bu siteye üye olmuş bulunuyorum.. Her zaman söylediğim gibi tar-u taze bir site!..Ancak sohbet ederken edep ve usüle riayet edelim diyorum...Rencide edici, aşağılayıcı, sözlerden nefret ederim...
Bakınız, kendimden biraz söz edeyim.. Ben 48 yaşındayım.. Evli ve iki çocuk babasıyım.. Emekliyim.. Her zaman düşüncelerim pozitif olmuştur.. Bir insanın yaşının geç oluşu o insanın yaşlı oluşu anlamına gelmemesi lazım. Evet; fiziki yönde insan yaşlıdır ama, beyin ve zeka çalışıyorsa o genç demektir. Nice gençler gördüm...Yaşları daha çok genç oldukları halde bunalıma girip intihara kalkışmışlardır. Bu şimdi genç mi demektir?... İrade ve sabırı yüksek olan, her zaman gençtir. Üretici, mucip, sıhhatli düşünen herkes gençtir.

Bir kimse; "Ben öldüm,yittim, mahfoldum, tamam, benim işim bitti" diye hayata küserse buna da mı genç denilir?
Bakınız ben bu yaşta futbol, masatenisi, langırt gibi şeyler hala oynarım.. 34 Senelik kaleciliğim vardır. Spordan yılmam bıkmam.. Hiç bir şey yapmıyorsam da bile,kültür- fizik çalışması yaparım kendi evimde...Kısacası aktifimdir.Hepinizin o güzel yorumlarınızı bekliyorum.. Kucak dolusu selamlar..[b]
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Güzel bir sohbet havası oluşturalım   Güzel bir sohbet havası oluşturalım Icon_minitimeSalı 03 Haz. 2008, 4:36 pm

Vefakar demiş ki:
Değerli dostlarım.. Bu gün bu siteye üye olmuş bulunuyorum.. Her zaman söylediğim gibi tar-u taze bir site!..Ancak sohbet ederken edep ve usüle riayet edelim diyorum...Rencide edici, aşağılayıcı, sözlerden nefret ederim...
Bakınız, kendimden biraz söz edeyim.. Ben 48 yaşındayım.. Evli ve iki çocuk babasıyım.. Emekliyim.. Her zaman düşüncelerim pozitif olmuştur.. Bir insanın yaşının geç oluşu o insanın yaşlı oluşu anlamına gelmemesi lazım. Evet; fiziki yönde insan yaşlıdır ama, beyin ve zeka çalışıyorsa o genç demektir. Nice gençler gördüm...Yaşları daha çok genç oldukları halde bunalıma girip intihara kalkışmışlardır. Bu şimdi genç mi demektir?... İrade ve sabırı yüksek olan, her zaman gençtir. Üretici, mucip, sıhhatli düşünen herkes gençtir.

Bir kimse; "Ben öldüm,yittim, mahfoldum, tamam, benim işim bitti" diye hayata küserse buna da mı genç denilir?
Bakınız ben bu yaşta futbol, masatenisi, langırt gibi şeyler hala oynarım.. 34 Senelik kaleciliğim vardır. Spordan yılmam bıkmam.. Hiç bir şey yapmıyorsam da bile,kültür- fizik çalışması yaparım kendi evimde...Kısacası aktifimdir.Hepinizin o güzel yorumlarınızı bekliyorum.. Kucak dolusu selamlar..[b]
a.s VEFAKAR SENİ BU MESAJINDAN DOLAYI KUTLAR İİ PAYLAŞIMLAR DİLERİM Laughing
http://dostvepaylasim.benimforum.org
by_guko

by_guko

MesajKonu: Geri: Güzel bir sohbet havası oluşturalım   Güzel bir sohbet havası oluşturalım Icon_minitimeÇarş. 04 Haz. 2008, 5:52 pm

selam millet kimse yokmu ya nabersiniz
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Güzel bir sohbet havası oluşturalım   Güzel bir sohbet havası oluşturalım Icon_minitimeÇarş. 04 Haz. 2008, 11:05 pm

İİYİZ GÜRKAN HOŞ GELDİN
shoko_prenses

MesajKonu: Geri: Güzel bir sohbet havası oluşturalım   Güzel bir sohbet havası oluşturalım Icon_minitimeCuma 06 Haz. 2008, 1:22 pm

slm ben funda. enes süpper olmuş site ellerine sağlık.BAŞARILARRR... eline saglik
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Güzel bir sohbet havası oluşturalım   Güzel bir sohbet havası oluşturalım Icon_minitimeCuma 06 Haz. 2008, 1:38 pm

sağol fundacım iyi paylaşımlar dilerim...
Rabişşş

Rabişşş

MesajKonu: Geri: Güzel bir sohbet havası oluşturalım   Güzel bir sohbet havası oluşturalım Icon_minitimeCuma 06 Haz. 2008, 4:12 pm

s.a. bende yeni üye oldum... bi hoşgeldin diyenim bile yook :'(
Nerede bu forum ahalisiii, nerede bu enes admin Smile Smile Smile (şakadır alınamsın kimse)
hımm bide ben neden smileyleri kullanamıyorum... Yardımcı olabilir misiniz ? Smile
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Güzel bir sohbet havası oluşturalım   Güzel bir sohbet havası oluşturalım Icon_minitimeCuma 06 Haz. 2008, 4:22 pm

HOŞ GELDİN RABİŞ SMİLEYLERİ KULLANMAN İÇİN GÜLÜCÜK SMİLEYİNE TIKLAMAN LAZIM..BU ARADA İİ PAYLAŞIMLAR DİLERİM..
de-mert
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

MesajKonu: Geri: Güzel bir sohbet havası oluşturalım   Güzel bir sohbet havası oluşturalım Icon_minitimeC.tesi 07 Haz. 2008, 10:58 am

BENCE DOĞRU SÖYLÜYOSUN AMA BİE KONUŞMA ALANI YANİ CHAT ALANI KURALIM SOHBET EDELİM

Güzel bir sohbet havası oluşturalım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-